faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses parkā norautas tikko uzstādītās norādes zīmes. Aicinām atsaukties aculieciniekus!16.07.2019

Kokneses parks kļuvis par iemīļotu pastaigu un izklaides vietu gan koknesiešiem, gan pilsētas viesiem. Tur šovasar atklāti jauni apskates objekti un parka labiekārtošanas darbi joprojām turpinās, uzstādot norādes zīmes, drīzumā tiks uzstādītas arī jaunas kartes un informatīvās plāksnes pie apskates objektiem. Diemžēl jaunie objekti piesaista arī ļaundarus un huligānus. Tā 14.vai 15.jūlijā nezināmas personas norāvušas tikko uzliktās norādes zīmes Kokneses parka teritorijā pie zviedru lielgabaliem.

Kokneses novada dome lūdz atsaukties aculieciniekus, kas redzēja notikušo vai var sniegt citas ziņas, kas palīdzētu atrast vainīgos. Par notikušo ir informēta arī Valsts policija.

printēt Lasīt visu ziņu

Māra Bružika kausa izcīņas sacensības TRĪSSOĻLĒKŠANĀ

12.07.2019 16:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

12.jūlijā Kokneses sporta centra stadionā norisinājās jaunas sacensības – Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, kur par sacensību balvām un kausiem sacentās pavisam 31 trīssoļlēcējs 10 vecuma grupās. Šoreiz gan divas grupas palika “tukšas”, bet kausi aizceļoja pavisam uz sešām dažādām pilsētām –  divi uz Rīgu, pa vienam uz Tukumu, Iecavu, Līvāniem, Alitas pilsētu Lietuvā, bet vēl divi palika tepat Koknesē pie vietējiem sportistiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Liliju svētki Vecumniekos16.07.2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vecumnieku novada iedzīvotāji svinēja lielus svētkus – novada 10 gadu jubileju, kā arī tradicionālos 14. Liliju svētkus, kuri bija veidoti dzimšanas dienas tematikā. 

Jau vairākus gadus Kokneses novadu un Vecumnieku novadu saista draudzīgas saites, katru gadu mainoties ar ciemos braukšanas vizītēm. Tāpēc 13. jūlijā kapela "Aizezeres muzikanti" devās ciemos uz Vecumniekiem, lai sveiktu draugus jubilejā un kā dāvanu pasniedza muzikālu sveicienu koncertā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Biedrībām un nodibinājumiem NVA piedāvā iespēju saņemt palīdzīgas rokas sabiedriskā labuma darbu veikšanai15.07.2019

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 26.jūlijam Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā un Talsos var pieteikties pasākuma ”Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākas Jauniešu garantijas noslēdzošā uzņemšana 40 profesijās12.07.2019

Programmā Jauniešu garantija sākas noslēdzošā uzņemšana 40 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras var apgūt pusotra gada laikā bez maksas. Mācībām var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību, nemācās un nestrādā. Pieteikšanās 22 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā notiek līdz 30. augustam.

Piedāvājumā jaunas profesijas

Programmas noslēdzošajā uzņemšanā piedāvājumā ir 40 ar darba devējiem un nozares ekspertiem saskaņotas profesijas, kuras var apgūt 1,5 gada laikā. Šoreiz profesiju klāstā ir tādas jaunas vai atbilstoši jauniem standartiem izstrādātas profesijas kā restorāna pavārs, ainavu būvtehniķis, interjera dizainera asistents, telekomunikācijas tehniķis, tūrisma pakalpojumu konsultants un augļu un dārzeņu pārstrādes ražošanas tehniķis.

printēt Lasīt visu ziņu

Nometnes noslēguma salūts10.07.2019

Sporta nometnes dalībnieki un organizētāji pateicas par pavadīto laiku Vecbebros un informē, ka nometnes noslēgumā, 20.jūlijā pulksten 23:30, būs tradicionālais salūts Vecbebru Tehnikuma kompleksa teritorijā.

printēt

Veiksmīgi aizvadītas mednieku kluba "Ķepainis" Kausa 2019 sacensības12.07.2019

Noslēgušās mednieku kluba "Ķepainis" Kauss 2019 trīs posmu sacensības šaušanā uz lidojošiem šķīvīšiem Sportingā un Amerikāņu trapā, ir noskaidroti labākie šāvēji sacensību uzvarētāji.Kopvērtējumā, apkopojot trīs posmu kopējos rezultātus, 1.vietu ir ieguvis Einārs Lapiņš,  2.vieta Uldim Lapiņam, bet 3.vieta Guntim Upmalim. 1. posmā aprīļa beigās piedalījās 29 dalībnieki: 

Šķīvīšu šaušanā A Finālā 1.vieta Eināram Lapiņam, 2.vieta  Kristapam  Lapiņam, 3.vieta Uldis Lapiņam. B Finālā 1.vietu ieguva Dāvis Zaube, 2.vieta Renāram Strazdiņam, 3.vieta Raivim Bērziņam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Īstenots projekts "Apaļkoku soliņi Kokneses parkā"11.07.2019

Ar biedrības "Daugavas Savienība" finansiālu atbalstu Kokneses novadā šī gada vasarā tika īstenots projekts "Apaļkoku soliņi Kokneses parkā".

Projekta ietvaros tika izgatavota apaļkoku soliņu rinda apmēram 20 metru garumā blakus vienam no lielākajiem un nozīmīgākajiem parka apskates objektiem koka skulptūrai "Mūžībai". Soliņu izveidē tika izmantoti parka teritorijā kritušie un nozāģētie bīstamie masīvkoki, tādējādi nodrošinot tiem iespēju atgriezties parka ainavā jau citā veidolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Aicinot ģimenes pavadīt aizraujošu laiku dabā, Likteņdārzā notiks Sajūtu diena

13.07.2019 12:00 - 15:00 kur : Likteņdārzs

Jau ceturto gadu vasaras vidū Likteņdārzā norisināsies Sajūtu diena. 13. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 lieli un mazi būs mīļi gaidīti uz aizraujošām aktivitātēm Likteņdārzā, Koknesē. Apgūsim burbuļu pūšanas prasmes kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”, būs iespēja izmēģināt roku mālu veidošanas mākslā, iesim ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu”, suposim pa Daugavu un vienkārši labi pavadīsim laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Sajūtu diena ir īpašs laiks, ko nesteidzīgi kopā ar ģimeni pavadīt skaistajā Likteņdārza ainavā – izjust vēja plūsmu, saules vilinošo siltumu, Daugavas ūdeņu mierīgo ritumu, ieklausīties dabā un būt kopā radošā un pozitīvā gaisotnē izglītojošās un jautrās nodarbēs.

 Sākot no plkst. 12.00 radoši izglītojošajā bērnu laukumā pie apmeklētāju stāvvietas notiks burbuļu pūšanas prasmju apgūšana ar “Mārtiņa burbuļiem”, kuru vadīs Zane Voitkeviča. Gan lieli, gan mazi varēs mācīties pūst, laist pa vējam un citos iespējamos veidos radīt gan super lielus, gan daudz mazus ziepju burbuļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Nometne "Mazais Namejs 2019" Vecbebros11.07.2019

No 22. jūlija līdz 28. jūlijam Kokneses novada Bebru pagastā notiks Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" un biedrības "Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija" rīkotā nometne starptautisko militāro misiju veterānu bērniem "Mazais Namejs 2019". Nometnes laikā viņi iepazīs vecāku profesiju un karavīru ikdienu, skautu un gaidu darbību, kā arī veltīs laiku mūsu novada kultūrvēsturisko vietu apskatei.

5. jūlijā Kokneses novada domē viesojās fonda "Namejs" valdes priekšsēdētājs,  ģenerālleitnants Raimonds Graube un viceadmirālis Gaidis Andrejs Zeibots. Tiekoties ar pašvaldības vadītāju Daini Vingri, viņi pārrunāja nometnes organizēšanas jautājumus, jo arī Kokneses novada pašvaldība sniegs savu atbalstu nometnes norisē.

printēt Lasīt visu ziņu

Publiskajā apspriešanā „Vai Jūs atbalstāt Kokneses novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu?” pausto viedokļu apkopojums11.07.2019

Kokneses novada dome ar  2019. gada 17. jūnija ārkārtas domes sēdes lēmumu Nr. 8 laikā no 2019. gada 18. jūnija līdz 8. jūlijam izsludināja publisko apspriešanu iedzīvotāju viedokļa noskaidrošanai par iespējamo Kokneses novada pievienošanu citām administratīvajām teritorijām, lūdzot atbildēt uz jautājumu: "Vai Jūs atbalstāt Kokneses novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu?" Iedzīvotāji savu viedokli varēja paust, aizpildot aptaujas anketu klātienē Kokneses novada domē, Bebru un Iršu pagastu pārvaldēs, Kokneses pagasta un Ratnicēnu bibliotēkās vai elektroniski (ar elektroniski parakstītu dokumentu ) pašvaldības mājaslapā www.koknese.lv

 Publiskajā apspriešanā piedalījās 214 respondenti. Ar atbildi "Jā, atbalstu Kokneses novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu" nobalsojuši 193 iedzīvotāji jeb 90,2 %.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada svētku "Rotā Kokneses novads" video10.07.2019

Paldies Ingum Pugačovam par skaisto svētku video!

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top