Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Turpinās peldbaseina apmeklējumi iedzīvotājiem

12.10.2021 - 16.11.2021 kur : Kokneses sporta centrs

afisa_peldbaseins_iedzivotajiem2.jpgOktobrī un novembrī iedzīvotājiem būs pieejams peldbaseins peldēšanai bez maksas otrdienās no plkst.19.00 – 20.00 un ceturtdienās no plkst.18.00 – 19.00. Peldbaseina lietošanas ilgums - 1 stunda. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju apmeklēt peldbaseinu, lai stiprinātu savu veselību!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir (izpildās viens no sekojošiem nosacījumiem):

- Vakcinējusies pret Covid-19;

- Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;

- Pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs.

Lasīt visu ziņu

Aicinām laivu īpašniekus pārvietot laivas pie attīrīšanas iekārtu žoga

14.10.2021

latlit_logo_lat_full_rgb.jpgKoknesē, Daugavas krastā šoruden sāksies laivu piestātnes izbūve jeb “Koka laivu kompleksa "No varjagiem uz grieķiem” izbūve 1.kārtā paredzētie darbi. Būvdarbu rezultātā paredzēta sakaru un gaisvadu līnijas demontāža un pazemes kabeļu izbūve, laivu piestātnes izbūve, gājēju celiņa izbūve, laivu būves laukuma izbūve un zāliena ierīkošana. 

Lai būvdarbi varētu sākties, aicinām laivu īpašniekus, kuru laivas atrodas Gundegas-1 teritorijā, Koknesē, tās pārvietot ielas pretējā pusē pie attīrīšanas iekārtu žoga līdz 2021.gada 18.oktobrim! Būsim pateicīgi par Jūsu sapratni!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kokneses viduslaiku pilsdrupās jauns tiltiņš

15.10.2021

20211014_155356.jpgLatvijas sabiedrība Meža dienās 2021 tiek aicināta pievērst uzmanību parku, aleju, koku rindu, dendroloģisko stādījumu stāvoklim un palīdzēt risināt labiekārtošanu, kā arī ar meža apsaimniekošanu saistītus jautājumus. Meža dienu moto: "Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!".

Meža dienu 2021 ietvaros Kokneses viduslaiku pilsdrupās tika uzstādīts jauns un izturīgs koka tiltiņš. Iepriekšējais koka tiltiņš tika demontēts, lai uzlabotu Kokneses viduslaiku pilsdrupu apmeklētāju drošību.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Labo darbu nedēļa Iršos

18.10.2021

img_20211008_141753.jpgVisā Latvijā no 4. līdz 10. oktobrim norisinājās akcija "Labo darbu nedēļa 2021!", ko jau trīspadsmito gadu organizē labdarības organizācija Palīdzēsim.lv. Šajā laikā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.      

Šajās dienās vēlējāmies paveikt gana daudz, kopīgi mums izdevās šo to īstenot, lai gan daži darbi un ieceres vēl turpinās. Zelta rudenī visburvīgākie un jautrākie pasākumi ir lapu grābšana, ko paveicām gan pie Iršu baznīcas, gan ĢAC ''Dzeguzīte''. Te aktīvi darbojās skolas bērni un jaunieši. 

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Rudens aktivitātes Pērses sākumskolā

15.10.2021

2.jpgRudens ir brīnišķīgs gleznotājs un krāsu meistars.  Tikai viena bēda – pēc neilga brīža visa rudens krāsu bagātība pārtop pelēkajā. Lai Pērses sākumskolā dzīvotprieks un krāsu prieks neietu mazumā līdz ar rudens krāsu izzušanu, lai mēs  aizvien varētu sapņot krāsainus sapņus, 5.klases skolēni un klases audzinātāja Madara Jankalāne skolā organizēja Krāsaino nedēļu. Nedēļas sauklis bija "Krāsas dabā- krāsas Pērses sākumskolā!"

Katra diena veltīta savai krāsai. Skolēniem  un skolas darbiniekiem bija jāierodas noteiktas krāsas apģērbā vai ar kādu šīs krāsas aksesuāru.  Aktīvākie dalībnieki nedēļas noslēgumā tika pie veicināšanas balviņām.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Konkurss "Raibās rudens veltes"

15.10.2021

dsc00794.jpgRudens ir gadalaiks, kas priecē ne tikai ar savu bezgala krāsaino krāsu gammu. Tas ir laiks, kad katrā sētā ievāc ražu, kas sēta, audzēta un lolota. Plašais zaļumu klāsts, kā arī dārzeņu un augļu dažādība ir bagāts vitamīnu avots, kas ikdienā nepieciešams cilvēka organismā.

Nostiprinot skolēnu iegūtās zināšanas par uzturvielu nepieciešamību cilvēka organismā, īstenojot  kompetenču pieeju, sasaistot vairākus mācību priekšmetus, Bebru pamatskolā 13. oktobrī notika konkurss "Raibās rudens veltes".

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Runā krāsas un radītie tēli

15.10.2021

dsc00812.jpgBebru pamatskolā apskatāma 2.- 9. klašu skolēnu gleznu izstāde "Rudens manā Latvijā". Dzīvespriecīgās guaša krāsas, krāsu toņi, gaismēnas – viss liecina par to, ka  jaunajiem māksliniekiem prieks ne tikai par košo gadalaiku, kas zeltaini un spoži valda Latvijā, bet arī par iespēju mācīties klātienē. Zīmējumos netrūkst draisku dzīvnieku, dzīvīgu koku, sulīgu saulrietu, iespaidīgas ūdens mirdzēšanas. Priecīgi un moži oranžie toņi, kas likti vairāku gleznu fonā, rāda, ka šī gada rudenim pat ļoti piestāv apelsīnkrāsa.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top